Zaawansowane

Lakiernik/piaskarz - praca w Szwecji cena: 0.00 zł

Województwo: Lubelskie
Miasto: Janów Lubelski
Ulica:
Imię / Firma: Alucrom Sp. z o.o.
Email: justyna.ciosmak@midroc.pl
Telefon: 532 178 535
Strona www: http://alucrom.pl

Treść:

Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Goteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Group skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu.

Naszym priorytetem jest jakość!

Dołącz do Nas!

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy odpowiednich Kandydatów na stanowisko:

Lakiernik - piaskarz

Obowiązki:
- w zależności od stanowiska malowanie lub piaskowanie powierzchni stalowych,
- wizualna kontrola przeprowadzonego procesu,
- czyszczenie i składanie używanego w procesie sprzętu.

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- możliwość pracy w formie oddelegowania do pracy w Szwecji,
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku lakiernika lub piaskarza,
- doświadczenie w śrutowaniu lub piaskowaniu,
- umiejętność malowania przy użyciu pistoletu i pompy lakierniczej,
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- mobilność (praca w Szwecji).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv:

e-mail: justyna.ciosmak@midroc.pl
tel.: 532 178 535

W CV prosimy o dodanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Ogłoszenie dodano: 2017-09-05 | Ogłoszenie ważne do: 2017-10-19 | Liczba wyświetleń: 96

Wyślij wiadomość.

Proszę przepisać tekst poniżej.

Ogłoszenia serwisu naszKram.pl.

W serwisie naszKram.pl umieścisz darmowe ogłoszenia bez konieczności logowania. Możesz dodać bezpłatne ogłoszenia w kilkunastu najbardziej popularnych kategoriach. Dodaj darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, sprzedam samochód, sprzedam motocykl, wynajmę samochód, darmowe ogłoszenia nieruchomości, sprzedam dom, sprzedam mieszkanie, sprzedam działkę, sprzedam lokal, wynajmę mieszkanie, wynajmę lokal. Bez potrzeby logowania dodawaj ogłoszenia w takich kategoriach jak: dla domu i ogrodu, noclegi, biznes i praca. Funkcjonalność naszego serwisu pomoże Ci dodać ogłoszenie szybko i bez komplikacji. Ponad to możesz szukać ogłoszenia lokalne w Twojej okolicy.

ogłoszenia, darmowe ogłoszenia, bezpłatne ogłoszenia, ogłoszenia motoryzacyjne, ogłoszenia nieruchomości