Zaawansowane

Pan Marco potrzebuje opiekunki, praca Niemcy cena: 0.00 zł

Województwo: Kujawsko-pomorskie
Miasto: Bydgoszcz
Ulica: Jagiellońska 12/4
Imię / Firma: GoWork.pl
Email: anna.paprocka@gowork.pl
Telefon: 795998761
Strona www: http://

Treść:

Nasz podopieczny:

Zgłoś się do nas jeżeli interesują Cię dobre stawki, zatrudnienie w legalnej firmie oraz ubezpieczanie. Mamy wiele ciekawych ofert.

Aktualnie poszukujemy opieki dla naszego podopiecznego pana Marco (40 lat).

Miejsce zlecenia: Süsel

Pan Marco ma problemy z mobilnością, jest niesamodzielny, porusza się jedynie na wózku inwalidzkim, nie radzi też sobie z prowadzeniem domu. Jego stan psychiczny jest w normie, jednak choruje na stwardnienie rozsiane.

Mieszka w domu z żoną.

Obowiązki:

Głównie to prowadzenie domu oraz dbanie o porządek i ład: codzienne zakupy oraz przygotowywanie posiłków, pranie, prasowanie, sprzątanie domu a także jazda samochodem na terenie Niemiec.

A także: pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, dojściu do toalety, czuwanie w nocy, przenoszenie z wózka na łóżko i odwrotnie a także prowadzenie wózka inwalidzkiego.

Wymagania:

Osoba na stanowisko opiekunki musi znać język na poziomie komunikatywnym, mieć doświadczenie w opiece zwłaszcza z osobami leżącymi oraz posiadać czynne prawo jazdy.

Oferujemy:

Kandydatom zapewniamy pracę w stabilnej firmie, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wynagrodzenie w wysokości 1150 euro netto miesięcznie.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny naanna.paprocka@gowork.pl">anna.paprocka@gowork.pl  albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 6306 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Bydgoszczy

Ul. Jagiellońska 12/4

Ogłoszenie dodano: 2017-10-06 | Ogłoszenie ważne do: 2017-11-05 | Liczba wyświetleń: 15

Wyślij wiadomość.

Proszę przepisać tekst poniżej.

Ogłoszenia serwisu naszKram.pl.

W serwisie naszKram.pl umieścisz darmowe ogłoszenia bez konieczności logowania. Możesz dodać bezpłatne ogłoszenia w kilkunastu najbardziej popularnych kategoriach. Dodaj darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, sprzedam samochód, sprzedam motocykl, wynajmę samochód, darmowe ogłoszenia nieruchomości, sprzedam dom, sprzedam mieszkanie, sprzedam działkę, sprzedam lokal, wynajmę mieszkanie, wynajmę lokal. Bez potrzeby logowania dodawaj ogłoszenia w takich kategoriach jak: dla domu i ogrodu, noclegi, biznes i praca. Funkcjonalność naszego serwisu pomoże Ci dodać ogłoszenie szybko i bez komplikacji. Ponad to możesz szukać ogłoszenia lokalne w Twojej okolicy.

ogłoszenia, darmowe ogłoszenia, bezpłatne ogłoszenia, ogłoszenia motoryzacyjne, ogłoszenia nieruchomości