Zaloguj się

Zaawansowane

Tani hotel w Rzeszowie cena: 0.00 zł

   
Województwo: Podkarpackie
Miasto: Rzeszów
Ulica: Kwiatkowskiego 145
Imię / Firma: Dwa Bratanki
Email: dwa-bratanki@o2.pl
Telefon: 17 230 25 51
Strona www: http://www.dwabratanki.pl
   
Treść:

Witamy z uśmiechem wszelkie osoby zainteresowane wypoczynkiem w pięknym i gustownym miejscu, jak również te - które chcą by najważniejszy dzień życia, jakim jest wesele odbył się w ponadprzeciętnych okolicznościach. Odpowiemy na potrzeby jednych i drugich, bowiem Dwa Bratanki - Restauracja i hotel to miejsce przygotowane na wszelkie takie wydarzenia. Zapraszamy do nas również Państwa, którzy szukają imponującego miejsca na konferencje i spotkania biznesowe.

 

Oprócz olśniewających wnętrz i wszystkich udogodnień naszą propozycję wyróżnia korzystna cena, indywidualne podejście do każdego klienta i najwyższa jakość oferowanych usług. Z naszej gościnności i wysokich standardów skorzystało już naprawdę wiele osób - to właśnie to zadowolone grono jest najlepszym dowodem na to, co jesteśmy w stanie zaproponować. Zapraszamy do cudownie i funkcjonalnie wyposażonych pokoi, sal i ogrodu. Jeżeli chcą Państwo ujrzeć i dowiedzieć się więcej - gorąco zapraszamy na stronę naszego hotelu!

 

Kontakt:

 

Zajazd Dwa Bratanki

ul.Kwiatkowskiego 145

35-118 Rzeszów

http://www.dwabratanki.pl/

tel: +48 17 230 25 51
Ogłoszenie dodano: 2017-10-12 | Ogłoszenie ważne do: 2018-01-10 | Liczba wyświetleń: 9

Wyślij wiadomość.

Proszę przepisać tekst poniżej.

Ogłoszenia serwisu naszKram.pl.

W serwisie naszKram.pl umieścisz darmowe ogłoszenia bez konieczności logowania. Możesz dodać bezpłatne ogłoszenia w kilkunastu najbardziej popularnych kategoriach. Dodaj darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, sprzedam samochód, sprzedam motocykl, wynajmę samochód, darmowe ogłoszenia nieruchomości, sprzedam dom, sprzedam mieszkanie, sprzedam działkę, sprzedam lokal, wynajmę mieszkanie, wynajmę lokal. Bez potrzeby logowania dodawaj ogłoszenia w takich kategoriach jak: dla domu i ogrodu, noclegi, biznes i praca. Funkcjonalność naszego serwisu pomoże Ci dodać ogłoszenie szybko i bez komplikacji. Ponad to możesz szukać ogłoszenia lokalne w Twojej okolicy.

ogłoszenia, darmowe ogłoszenia, bezpłatne ogłoszenia, ogłoszenia motoryzacyjne, ogłoszenia nieruchomości